امروز: جمعه، 14 بهمن 1401
02/14 1401

گروه بازارپول- مدیرعامل گروه دانش بنیان 369 از برگزاری نخستین کنفرانس بین المللی كسب و کار، بلاکچین و متاورس خبرداد و گفت: در این کنفرانس کاملاً کاربردی، سخنرانان بزرگ و مهمی همچون پرفسور حمزه ای از اساتیددانشگاه میسوری آمریکا، پرفسور کریستین کاتالینی دانشمند  حوزه بلاکچین، سعید ولی خانی مشاور و منتور استارت آپ ها، دکتر نها نارولا ازاعضای انجمن آینده جهانی بلاکچین و اساتید دانشگاه MIT آمریکا، جانکی دال موسس و مدیر یکی از بانک های آمریکا و فعال در حوزه های مالی وسرمایه گذاری و ریسکی و نیما آریانژاد آینده پژوه و فعال بازارهای مالی باتجارب تحصیل و فعالیت از سنگاپور به بیان سخن خواهند پرداخت.

 

سعید ولی خانی با اشاره به شعار کنفرانس مذکور «369 شما را شگفت زده مي کند»، تأکید کرد: عمده کنفرانسها جنبه تئوریک و نظری داشته و کمترحاوی نگاه کاربردی هستند، این کنفرانس از معدود کنفرانسهایی است که ازسطح مبتدی تا حرفه ای به شکلی کاملاً کاربردی حاوی نکات مهم وارزشمندی در حوزه هایی همچون راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان وموسسات مالی پیشرفته مثل بانک ها و استارت آپ ها مالی و غیر مالی بافناوری بالا، نحوه راه اندازی متاورس و مراحل و الزامات لازم و.... خواهدبود.


وی اضافه کرد: با سخنرانی افراد بزرگی از سراسر جهان، دانش و فناوریاز کشورهای مبدا به حاضرین در این کنفرانس انتقال یافته و باعث رشدفزاینده دانش در حوزه کسب و کار، بلاکچین و متاورس خواهد شد.


ولیخانی یادآور شد: این کنفرانس که به واقع یک کارگاه آموزشی است، دستاوردهای آموزشی، مهارتی و دانشی مختلفی با هدف ارتقای سطحشرکتها، اشخاص و گروهها می تواند به همراه داشته باشد.

رئیس سیاستگذار نخستین کنفرانس بین المللی کسب و کار، بلاکچین ومتاورس گفت: از دیگر مزایای شرکت در این کنفرانس ارائه گواهی نامه معتبرخواهد بود.

وی افزود: این کنفرانس در سالن همایش های بین المللی المپیک (در ورودی غربي ورزشگاه آزادی) در روز شنبه 31 اردیبهشت 1401 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

ولیخانی با تأکید بر اینکه مهلت ثبت نام تا 25 اردیبهشت 1401 خواهد بودگفت: علاقمندان می توانند از طریق راه های زیر  در این کنفرانس شركت كنند:

https://369smartchain.com/event (برای شرکت در بخش حضوری وآنلاین و اطلاعات تکمیلی-سایت اصلی برگزار کننده)

 

369/https://ginseminar.ir  (برای شرکت در بخش حضوری و آنلاین)

 

https://eseminar.tv/wb64650 (برای شرکت در بخش حضوری و آنلاین)

 

https://evnd.co/n33ww  (برای شرکت در بخش حضوری)

 

وی اضافه کرد: پشتیبانی و طرح سوالات از طریق واتس اپ و یا برایبرقراری تماس با شماره تماس 09128060146 امکان پذیر است. همچنینبرای دریافت جزئیات بیشتر به آدرس اینترنتی زیر مراجعه شود: https://369smartchain.com/event

 

گفتی است شرکت 369 یک گروه دانش بنیان است که اعضای اصلی آن را مخترعان، اساتید دانشگاه های بزرگ ایران، آمریکا و ... تشکیل می دهند واین شرکت در حوزه های فناورانه سطح بالا مانند بلاکچین، هوش مصنوعی وواقعیت مجازی فعالیت دارد.

انتهای پیام/ 


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود