امروز: پنج شنبه، 13 بهمن 1401
01/15 1401

 

گروه بازارپول - آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، طی حکمی غلامحسین تقی نتاج ملکشاه را به عنوان "عضو هیأت عامل صندوق توسعه ملی" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، در حکم ارسالی از سوی آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، آمده است: به استناد بند ت ماده 16 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و مصوبه 26/10/1400 هیأت امنای صندوق توسعه ملی، نظر به تجارب و سوابق ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان "عضو هیأت عامل صندوق توسعه ملی"منصوب می شوید.

انتظار دارد؛ ضمن همکاری و تعامل با سایر اعضای محترم و اتخاذ راهکارهای مناسب در پیشبرد آرمان ها و اهداف صندوق و تبدیل بخشی از داراییی های حاصل از فروش فرآورده های نفتی و گازی به ثروت های ماندگار، مولد و سرمایه های زاینده اقتصادی و نیز صیانت از سهم نسل های آینده مجدانه بکوشید.

غلامحسین تقی نتاج ملکشاه دارای مدرک دکتری حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیأت علمی و مدرس دانشگاههای تهران، جامع امام حسین (ع) و آزاد اسلامی تهران جنوب بوده و از سوابق اجرایی ایشان می توان به مدیرعاملی بانکهای انصار، مهر اقتصاد و قوامین اشاره کرد. نتاج از سال 1398 تا 1400 نیز عضو هیأت عامل بانک سپه بوده است. 


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود