امروز: جمعه، 11 اسفند 1402
11/18 1400

گروه بازارپول - وزير امور اقتصادي و دارايي ضمن تقدير از دكتر حسين مهري طي حكمي دكتر علي خورسنديان را به سمت "مديرعامل بانك صنعت و معدن" منصوب كرد.

به گزارش رازپول، در اين حكم آمده است:
نظر به تخصص و تجربه جنابعالي به موجب اين حكم به سمت مديرعامل بانك صنعت و معدن منصوب مي شويد. اميدوارم در سايه عنايت پروردگار و با همفكري و همدلي كاركنان اين بانك و همكاري با نهادهاي تخصصي ذيربط تمامي تلاش و مساعي خود را در راستاي نيل به اهدافي همچون هدايت اعتبارات به سمت بخش هاي مولد اقتصاد، سودآور ساختن عمليات بانك، خروج از بنگاه داري و واگذاري اموال مازاد، استقرار كامل حاكميت شركتي، استقرار كامل نظام اعتبارسنجي، رعايت كامل مصوبه هاي شوراي پول و اعتبار، توجه به جوان گرايي، شفافيت، جلوگيري از تعطيلي واحدهاي تمليكي، وصول مطالبات و رعايت انضباط بودجه مصوب و مديريت هزينه ها معطوف نماييد.
گفتني است، دكتر خورسنديان از فروردين ماه سال گذشته به عنوان عضو هیئت مديره همكاري خود را با بانك صنعت و معدن آغاز كرد.
دكتر خورسندیان داراي مدرك دکترای مديريت استراتژيك از دانشگاه عالي دفاع ملي است و علاوه بر عضويت هیئت مديره بانك صنعت و معدن در كارنامه شغلي وي سوابق تجربي و كاري ارزشمندي در زمينه هاي اقتصادي و بانكي به چشم می خورد. مدير عامل صندوق بازنشستگي كاركنان بانك ها، مدير كل دفتر امور بانكي و بيمه و شركت هاي دولتي، مدیر کل دفتر تحقيقات و سياستهاي پولي و بازرگاني، ریاست گروه مطالعات مالی بین الملل وزارت امور اقتصادی و دارایی و همچنین عضویت در هیات مدیره بانک ملت از جمله مهم ترین مسئولیت های وی در گذشته بوده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود